HoroskopyČínský horoskopZnamení čínského horoskopu

Znamení čínského horoskopu (čínský zvěrokruh)

Buvol - Znamení čínského horoskopu (čínský zvěrokruh)

Znamení Buvola

Buvol je trpělivý, tichý, pomalý, vyrovnaný, působí neohrabaně, ale umí se rozpálit a vybuchnout. A potom prudce útočit kolem sebe. Když se rozhodne, nic už jej nezastaví. I takoví mohou být lidé narození v tomto navenek poklidném znamení. Buvol nemá rád novinky a módní záležitosti. Rozčiluje jej moderní umění, hudba, účesy, tanec. Tohle vše ho ruší v jeho pokoji a zavedeném pořádku. Základem povahy Buvola je řád, smysl pro povinnost, dodržování pravidel a nařízení, pro Buvoly je důležitá také trpělivost, která ovšem není nekonečná, jak jsme si řekli v úvodu.

V oblasti rodiny a vztahů je Buvol vůdcem společenství a své nejbližší vnímá často jako podřízené. Přesto ale zaujímají milované osoby v životě Buvola svaté místo. Nade vše miluje svoji rodinu a je pyšný na své děti, je ale přísný a vyžaduje někdy až slepou poslušnost. To proto, že je bytostně přesvědčený o své vůdcovské roli. Cítí se zodpovědný za celou rodinu a tuto vlastnost bere za svou. A protože je Buvol od přírody pracovitý, jeho rodině nebude nikdy nic chybět. Dostane-li se do vedení domácnosti žena zrozená ve znamení Buvola, bude skvělou domácí paní a vynikající hostitelkou. A někdy tvrdě, ale přesto nesmírně milující matkou.

Lidé patřící do znamení Buvola jsou spolehliví a solidní. Své celoživotní přátele získávají obvykle už ve škole a jsou jim věrní doslova do poslední brázdy života. Stabilita a důvěra provází přátelství s Buvolem po celý život. A milujete-li Buvola, je to určitě také pro pocit jistoty a pevnosti, které z něj doslova sálají. On vám lásku oplatí obdivem, lehkostí a umírněností, kterou by do něj řekl málokdo. Nevadí, že lásku bere Buvol spíše jako povinnost.

Buvol umí přemýšlet. Klidně a tiše stojí, má přivřené oči, ale pozoruje. Dlouze a trpělivě. Díky tomu také dokáže promyslet a realizovat i odvážné a složité plány. Posouvá se vpřed krok za krokem, systematicky a promyšleně. Ví, že za každým krokem následuje další a že Buvol má dost síly na dlouhou cestu života. Lidé v tomto znamení kráčejí přímo, dlouze a vyrovnaně ke svému cíli, ať se zdá být jakkoli daleko. Život jim proto plyne plodně. Buvol získá za pár let více, než některá jiná roztěkanější znamení za celý život.


Zjistěte více po telefonu

Karolína – Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie, Výklad snů

Změní se brzy život k lepšímu? Nevíte si rady? Toužíte po lásce?
Karty a hvězdy společně pomohou najít odpověď!

SMS pište ve tvaru TAROT18 datum narození a váš text na 904 30 46

Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, tech. zaj. Materna, 1sms 46 Kč, www.ema.bz, www.platmobilem.cz