HoroskopyČínský horoskopZnamení čínského horoskopu

Znamení čínského horoskopu (čínský zvěrokruh)

Buvol - Znamení čínského horoskopu (čínský zvěrokruh)

Znamení Buvola

Buvol je trpělivý, tichý, pomalý, vyrovnaný, působí neohrabaně, ale umí se rozpálit a vybuchnout. A potom prudce útočit kolem sebe. Když se rozhodne, nic už jej nezastaví. I takoví mohou být lidé narození v tomto navenek poklidném znamení. Buvol nemá rád novinky a módní záležitosti. Rozčiluje jej moderní umění, hudba, účesy, tanec. Tohle vše ho ruší v jeho pokoji a zavedeném pořádku. Základem povahy Buvola je řád, smysl pro povinnost, dodržování pravidel a nařízení, pro Buvoly je důležitá také trpělivost, která ovšem není nekonečná, jak jsme si řekli v úvodu.

V oblasti rodiny a vztahů je Buvol vůdcem společenství a své nejbližší vnímá často jako podřízené. Přesto ale zaujímají milované osoby v životě Buvola svaté místo. Nade vše miluje svoji rodinu a je pyšný na své děti, je ale přísný a vyžaduje někdy až slepou poslušnost. To proto, že je bytostně přesvědčený o své vůdcovské roli. Cítí se zodpovědný za celou rodinu a tuto vlastnost bere za svou. A protože je Buvol od přírody pracovitý, jeho rodině nebude nikdy nic chybět. Dostane-li se do vedení domácnosti žena zrozená ve znamení Buvola, bude skvělou domácí paní a vynikající hostitelkou. A někdy tvrdě, ale přesto nesmírně milující matkou.

Lidé patřící do znamení Buvola jsou spolehliví a solidní. Své celoživotní přátele získávají obvykle už ve škole a jsou jim věrní doslova do poslední brázdy života. Stabilita a důvěra provází přátelství s Buvolem po celý život. A milujete-li Buvola, je to určitě také pro pocit jistoty a pevnosti, které z něj doslova sálají. On vám lásku oplatí obdivem, lehkostí a umírněností, kterou by do něj řekl málokdo. Nevadí, že lásku bere Buvol spíše jako povinnost.

Buvol umí přemýšlet. Klidně a tiše stojí, má přivřené oči, ale pozoruje. Dlouze a trpělivě. Díky tomu také dokáže promyslet a realizovat i odvážné a složité plány. Posouvá se vpřed krok za krokem, systematicky a promyšleně. Ví, že za každým krokem následuje další a že Buvol má dost síly na dlouhou cestu života. Lidé v tomto znamení kráčejí přímo, dlouze a vyrovnaně ke svému cíli, ať se zdá být jakkoli daleko. Život jim proto plyne plodně. Buvol získá za pár let více, než některá jiná roztěkanější znamení za celý život.


Ludmila – Výklad karet, Reiki na dálku, Práce s kyvadlem

Změní se brzy život k lepšímu? Nevíte si rady? Toužíte po lásce?
Karty a hvězdy společně pomohou najít odpověď!


Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna,
P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz