HoroskopyČínský horoskopZnamení čínského horoskopu

Znamení čínského horoskopu (čínský zvěrokruh)

Drak - Znamení čínského horoskopu (čínský zvěrokruh)

Znamení Draka

Draci sálají energií a elánem. Draci bývají pozitivní, podnikaví, často jsou to dříči. Na sebe, ale především na ostatní mají velmi přísná měřítka. A kdo neumí létat jako Drak, bude mít co dělat s jeho výčitkami a kritikou.

Drak kolikrát sám sebe strhne vlastním zápalem a entuziasmem a má velký vliv na své okolí, které ho poslouchá. Draci mají mnoho slov a plánů, někdy jsou doslova v oblacích, ale jejich názory a rady je potřeba brát vážně. Často vidíme osobnost Draka jako hybatele změn, vedoucí tvůrčích a kreativních týmů, organizátory nevšedních výletů a dovolených. A jde-li opravdu do úzkých, je Drak ten, kdo na náměstí čelí přesile ozbrojených složek, která zastupuje stát. Drak je více než všechna ostatní znamení symbolem vlády, šlechty, panovníka, nebo dokonce Buddhy.

Znamení Draka je šťastné zejména z pohledu financí a majetku. Problémy s obživou či nedostatkem u Draků nečekejme. Každé povolání, každá činnost jsou pro Draky vhodné, umění nevyjímaje. Draci jsou skvělí spisovatelé či tvůrci scénářů. A například milostné romány jdou Drakům díky jejich pestrému životu v partnerské oblasti doslova na dračku. Možná jste nějaký takový četli a přáli si být jako autor knihy.

Negativní vlastnosti se lidem ve znamení Draka pochopitelně nevyhýbají. Draci jsou tvrdohlaví. Často přesvědčují ostatní o své výjimečnosti, ale zůstávají osamoceni. Málokdo stačí dračí příval naplno přijmout a ocenit. Draci zůstávají v jádru sami a neumí s tím příliš bojovat. Někdy potom říkají věci, které ostatní mohou zranit. Rozvaha a taktika nejsou Drakům vlastní. Pýcha předchází pád - i toto přísloví bychom u Draků mohli uplatnit.

Drak je i přes nedostatky celkově šťastné znamení. Představuje nebeskou moc a stojí v přízni všech horoskopů včetně našeho. Je symbolem růstu a života. Za všech okolností říká pravdu, i tu, o jejíž reálnosti lze pochybovat. Tak to prostě Drak cítí. Vyslechněte jej a přemýšlejte, co pro vás jeho slova mohou znamenat. Drakům jde vždy o to, aby se věci děly správným způsobem, ale respektují i úsudek jiných. Vědí, že společný let či cesta můžou přinést dané životní situaci prospěch. Draky proto obdivujme a uznávejme jejich moudrost, určitě se nám to vyplatí.


Lena – Výklad karet, Práce s kyvadlem, Léčitelství

Změní se brzy život k lepšímu? Nevíte si rady? Toužíte po lásce?
Karty a hvězdy společně pomohou najít odpověď!


Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna,
P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz