HoroskopyČínský horoskopZnamení čínského horoskopu

Znamení čínského horoskopu (čínský zvěrokruh)

Had - Znamení čínského horoskopu (čínský zvěrokruh)

Znamení Hada

Had je znamení s rouškou tajemství. Je vnímán převážně záporně, ale má i řadu pozitivních zosobnění. V mnoha zemích je had obdivován pro svou moudrost a citlivost. Přítomnost hada v domě má chránit před nemocemi a neštěstím. Had potřebuje bezpečí a teplo. Tak vypadá i jeho obydlí, které musí být vždy dobře vytopené a utěsněné před venkovní nepohodou. Před návštěvami se Had neskrývá, ale zpravidla do své blízkosti přijme jen ty, které dobře a dlouho zná. Hadi nepatří k nejlepším hostitelům, také jsou více než jiná znamení zvěrokruhu zaměřeni na peníze. Hadi neradi půjčují, jsou ale schopni pomoci radou či zkušeností.

Lidé narození ve znamení Hada jsou vždy pozorní, všímaví a hloubaví. Častokrát bývají i krásní a znalí umění svádění. Ve své podstatě Hadi milují harmonii a stabilitu, ty ale bývají často narušovány náhlými závany vášně a náklonnosti. Lidé ve znamení Hada mají velkou potřebu být přitažliví, je pro ně přirozené se chovat tak, aby okouzlovali, jsou smyslní a vášniví a daří se jim ve vztazích, které jsou založeny více na fyzickém spojení než na duchovnu. Celoživotní oddanost partnerovi od Hadů neočekávejme.

Had není výřečný, o to více však uvažuje. Je intelektuál, rád debatuje a pouští se do sporů či výměn názorů, umí ale být v pravý čas vtipný, svým humorem často baví vybranou společnost. Ta jej díky jeho znalostem někdy může považovat dokonce za jasnovidného.

Had je znamením uvážlivým. Rád si vyslechne názory a zkušenosti druhých, ale vždy se spoléhá pouze na své vlastní dojmy a pocity či vnuknutí. To mu také pomáhá rychle postupovat za svým cílem. A když si Had něco umíní, už se to prostě musí podařit. Navzdory této charakteristice je Had od přírody lenivý. Nemá rád rizika ani těžkou práci. Proto se s lidmi ve znamení Hada setkáme spíše tam, kde jsou „cítit peníze“. Pojištění, půjčky, banky, to je doména Hadů. Další oblastí úspěchu znamení Hada jsou vědecké profese, psychologické či filozofické obory, nebo široký záběr poradenských společností.

Had i přes svou nemilou pověst působí vyrovnaným a na okolí uklidňujícím až terapeutickým dojmem. Umí si získat sympatie a kdo se mu zalíbí, stane se přítelem Hada na celý život. Jen pozor, Hadovi neradno křížit cestu. V umění lsti a vychytralosti je opravdovým pánem čínského zvěrokruhu.


Venuše – Výklad karet, Astrologie, Numerologie

Změní se brzy život k lepšímu? Nevíte si rady? Toužíte po lásce?
Karty a hvězdy společně pomohou najít odpověď!


Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna,
P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz