HoroskopyČínský horoskopZnamení čínského horoskopu

Znamení čínského horoskopu (čínský zvěrokruh)

Koza - Znamení čínského horoskopu (čínský zvěrokruh)

Znamení Kozy

Toto znamení patří k těm, u kterých se musíme více zaměřit na jeho nedostatky. Inu, nemůže být každý silný a obdivovaný jako Tygr či Drak. V protikladu k těmto znamením je podle principu Jin a Jang v čínském zvěrokruhu například právě znamení Kozy. Koza je váhavá, nevyrovnaná, náladová a sama se sebou vždy nespokojená. Svojí náladovostí a výkyvy často znepříjemňuje život ostatním, což někdy Koza dělá i vědomě. Její nedisciplinovanost a nedochvilnost ji dělají skutečně nesnesitelnou. A přitom by stačilo tak málo k sebeovládání, protože když chce, umí být Koza milá a přátelská. V povaze to ale dané nemá.

Kozy je třeba chválit a obdivovat, jinak si budou opět stěžovat na svůj osud a na to, že jim život nepřeje. Koza je nesamostatná, vždy potřebuje nějakou oporu a ráda žije na úkor či dluh jiných a nedělá jí to vůbec žádné potíže. Jakmile se o Kozu někdo zajímá, časem se promění a z plaché a tiché osoby se najednou stává milá a hřející bytost. Proto je pro toto znamení nesmírně důležitá podpora rodiny a příbuzných. Koza bez šťastného dětství už příliš pozitiv v životě nenalezne.

Znamení Koz patří mezi pesimistické. Toto přesvědčení jí vyhovuje, protože Koza díky němu má dostatek záminek pro její věčná stěžování a nadávky na osud. Také proto najdeme mezi jejími hlavními zálibami duchovno a tajemno obecně. Zájmem Koz jsou veškeré duchovní vědy, horoskopy, psychologické až okultní záležitosti, výklad budoucnosti pomocí snů, karet nebo jakékoli jiné pomůcky, která by Kozám pomohla osvětlit jejich životní prokletí. I když mají Kozy mimořádný duchovní příklon, nebývají příliš věřícími. Spíše si víru v Boha dosadí do svého životního přesvědčení jako jeden z mnoha kamínků, který jim není nakloněn.

Kozy nemají pocit odpovědnosti, proto by se lidé v tomto znamení neměli příliš dostávat do styku s penězi. Například oblast obchodu je jim vyloženě k neprospěchu. Koza nemá vztah k penězům a to, co je cizí, prostě považuje za vlastní. Svojí povahou je stvořená poslouchat a mít nad sebou pevnou ruku. Uplatněním Koz tedy mohou být spíše dělnické či technické profese, výjimečně se Kozy projeví svým uměleckým talentem, nejčastěji jako architekti nebo sochaři.

Znamení Kozy patří mezi pasivní. Díky tomu je Koza mírná a přátelská. Raději kráčí pomalu, než by poskakovala či letěla tryskem. Netouží po dobrodružství, nechce poznávat nové kraje či země. Domov jej jejím tichým útočištěm, místem, kde Kozí životní energie proudí nejlépe.


Ludmila – Výklad karet, Reiki na dálku, Práce s kyvadlem

Změní se brzy život k lepšímu? Nevíte si rady? Toužíte po lásce?
Karty a hvězdy společně pomohou najít odpověď!


Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna,
P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz