HoroskopyČínský horoskopZnamení čínského horoskopu

Znamení čínského horoskopu (čínský zvěrokruh)

Kůň - Znamení čínského horoskopu (čínský zvěrokruh)

Znamení Koně

I toto znamení má mezi ostatními jedno prvenství - eleganci. Kůň vždy dobře vypadá. Ví to a rád se nechává chválit. A aby dobře vypadal, udělá Kůň maximum. Ženy ve znamení Koně dokáží svému zevnějšku věnovat hodiny, než vyjdou do společnosti. Ale když už v ní jsou, nepřehlédnete je. Jsou žoviální, sympatické, přívětivé a všeobecně oblíbené.

Lidé ve znamení Koně jsou šťastní a spokojení a nevadí jim, že mají třeba méně majetku, než sousedé nebo kolegové. Nepotřebují k životu peníze, honosné domy nebo šperky či auta. Ačkoli je Kůň znamení navenek dynamické a neklidné, uvnitř je často Kůň tichý a osamělý. Když totiž večírek skončí a společnost odejde domů, zůstává Kůň osamocen.

Přílišná zahleděnost do sebe a slepá víra ve vlastní názory komplikuje život většině lidem v tomto znamení. Kůň dokáže šlapat po ostatních a doslova zadupávat jejich názory, aby uspokojil svoji ctižádost a touhu po uznání. Je egoista - zajímají ho především jeho vlastní problémy a pokud se brzy nevyřeší, začne být netrpělivý a horkokrevný. Kdo zažil výbuch hněvu například ředitele firmy ve znamení Koně, bude si to pamatovat na dlouho. Tímto svým chováním ale Kůň obvykle maskuje chybějící sebedůvěru. Často si pak o samotě vyčítá, že se podobná situace už příště nesmí stát. Horká krev Koně ale nakonec vždy převáží.

I z výše popsaných důvodů je nutné, aby Kůň žil v harmonickém rodinném prostředí. Jedině skvěle fungující partnerství mu dokáže zajistit oporu v jeho divokých proměnách. K rodině je Kůň pozorný a všechny domácí povinnosti plní s nadšením a trpělivostí. Pravda, někdy pro nákup doběhne na poslední chvíli, ale na Koně se můžeme doma spolehnout.

Kůň má rád obdiv. Nejlépe se mu bude dařit tam, kde je dostatek obecenstva. Nejsou to jen sportovní či kulturní události, Koňům skvěle sedí politika, kde o posluchače nikdy není nouze. Znamení Koně patří mezi ta, která milují změny. Kůň se proto často na pracovních cestách i dovolených podívá na spoustu míst na Zemi. Má rád novinky a změnu a když se něco nepodaří nebo uteče, má Kůň dostatek sil na nový start. Rád sní a představuje si sám sebe v budoucích úspěšných situacích, často ale nemá Kůň tolik vytrvalosti, aby své sny uvedl do života.

Pamatujte, že nejhorší situací pro Koně je porážka. Víme-li tedy, že se člověk znamení Koně pohybuje v naší blízkosti, nesoupeřme s ním. Ponechejme mu dostatek volnosti a věnujme mu maximum péče, pozornosti a obdivu. Kůň nám to rád oplatí.


Anežka – Výklad karet, Čtení z kávové sedliny, Čakry, Práce s energií

Změní se brzy život k lepšímu? Nevíte si rady? Toužíte po lásce?
Karty a hvězdy společně pomohou najít odpověď!


Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna,
P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz