HoroskopyČínský horoskopZnamení čínského horoskopu

Znamení čínského horoskopu (čínský zvěrokruh)

Opice - Znamení čínského horoskopu (čínský zvěrokruh)

Znamení Opice

Opice je tím nejméně odhadnutelným znamením ze všech dvanácti. Je to smíšek, vtipálek, dělá narážky, žertuje a tváří se, jako by s ostatními souhlasila. A najednou hop - a je na jiné větvi a svůj ostrovtip předvádí zase opodál. Opice má ale také ze všech dvanácti znamení čínského zvěrokruhu nejblíže ke člověku. Opice je společenská, veselá, ochotná pomáhat, ovšem často skrývá za svou milou tváří nepěkné mínění, které má o lidech okolo. Pohrdá ostatními znameními a myslí si, že je převyšuje. Opice může být i sobecká, namyšlená a samolibá.

Opice má zdravý úsudek a nadání tropit si z lidí blázny. Je nezávislá a svobodná a o tom, co chce dělat, rozhoduje pouze sama. A také proto nemá příliš snadné předpoklady získat a především udržet si partnera. Opice neholdují dlouhodobým či trvalým vztahům a snaží se jim vyhýbat. Mnohem bližší je jim nezávazný večer než hluboká, pevná láska. Také proto věrnost a smysl pro rodinu nepatří mezi silné stránky znamení Opice.

Lidé narození ve znamení Opice jsou přirozeně zvídaví. Než by něco propásli, raději přiběhnou zdaleka a vše si podrobně prohlédnou, třeba i vícekrát. Vždy tedy získají spoustu informací a přehled o tom, co se kolem nich děje. Snaha mnoho vědět také Opicím cvičí paměť, čehož se dá využít k potěše okolní společnosti. A jak už víme, Opice se ráda předvádí a přeskakuje z tématu na téma. Ale pozor, Opice nikdy nepovídá jen tak. Vždy má nějaký skrytý úmysl a snahu mít z věcí prospěch. Opice totiž dovede s využitím všech svých vědomostí téměř vždy vítězit.

Opice může dosáhnout úspěchu v mnoha povoláních, zejména v těch, která jsou dobře viditelná. Oblast umění či zábavy, tady se Opice může stát velmi slavnou, pokud to ovšem nepřežene se svým brebentěním. A také politika a byznys jsou klíčová slova pro povolání Opice. Každý spolupracovník Opice brzy pozná, že její schopnosti jsou ku prospěchu celku, když všichni táhnou za jeden provaz. Minimálně do té doby, než Opice přeskočí na jiný. Všechno, co Opici zaujme, je zajímavé jen do doby, než ji to přestane bavit.


Venuše – Výklad karet, Astrologie, Numerologie

Změní se brzy život k lepšímu? Nevíte si rady? Toužíte po lásce?
Karty a hvězdy společně pomohou najít odpověď!


Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna,
P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz