HoroskopyČínský horoskopZnamení čínského horoskopu

Znamení čínského horoskopu (čínský zvěrokruh)

Pes - Znamení čínského horoskopu (čínský zvěrokruh)

Znamení Psa

Celý život znamení Psa patří neklidu. Osud Psů je být stále ve střehu, vždy připravený skočit a popřípadě bojovat. Zachraňovat a pomáhat. Pes je znamením aktivním, společenským a pozitivním. Psi mají řadu kladných vlastností - jsou upřímní, čestní a zodpovědní. Na Psa je možné se vždy spolehnout. Pes nezná a nesnáší zradu a dokáže být mlčenlivý jako hrob, je-li to doopravdy potřeba. Psi nemají rádi klepy a důvěrnosti, nepatří mezi ty, kteří by denně probírali život svých sousedů. Někteří narození ve znamení Psa jsou výjimečně intuitivní a je obtížné je vyvést z míry. Umí si vždy najít cestu, a to navzdory mnoha překážkám. Velmi cennou vlastností lidí ve znamení Psa je vrozený cit pro rozpoznání dobrých či zlých záměrů těch, kteří se s ním potkávají. Na Psí instinkt je stoprocentní spolehnutí.

U Psů se můžeme setkat s pesimismem. Od života totiž Pes příliš nečeká. Je proto často cynický a svévolný, svými poznámkami dokáže své okolí doslova kousat. Názory jiných hbitě odsoudí, v lepším případě se tváří nevšímavě. Často se vyjadřuje dost nešikovně, jakoby neuměl přesně vyjádřit to, co právě cítí. Nejenom v lásce je Pes netrpělivý a ustaraný a se svým partnerem si často neví rady. Za problémy v partnerství si Pes může sám. Jeho pochybnosti, nepokoj a pesimismus trvalému vztahu nepřejí. Pes může být šťastný jedině s tím, kdo jej přesvědčí, že nad ním má navrch. Ten, kdo vztahu dokáže dát rámec a směr, kdo diriguje Psa podle svých představ, zároveň jej ale nebude přehlížet či urážet. Ačkoliv je to navenek složité a nevšední, jen v takovém vztahu bude Pes šťastný.

Pes bývá schopným vůdcem, šéfem podniku, učitelem nebo vychovatelem, skvělým a oddaným aktivistou. V tomto znamení se také rodí hodně filozofů či badatelů. V každém povolání sleduje Pes vyšší cíl a princip. Podnik či tým, který vede Pes, směřuje k prosperitě. Být součástí party, kterou vede Pes, přináší radost ze společné práce a úspěchu.

Pes umí být skvělým sluhou, ale ne ve svém volném čase. Ten lidé znamení Psa tráví o samotě. Melancholie a tesknota jsou tomuto znamení vlastní. Respektujme, že Psi mají rádi přítmí a soumrak a potřebují dostatek odpočinku. Je velkou chybou nutit Psa do čehokoli, když právě odpočívá. Díky své vrozené poslušnosti pro vás udělá vše, ale z oddanosti se snadno stane odmítání. Milujte Psa a on vám to stejnou měrou oplatí.


Lea – Výklad karet

Změní se brzy život k lepšímu? Nevíte si rady? Toužíte po lásce?
Karty a hvězdy společně pomohou najít odpověď!


Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna,
P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz