HoroskopyČínský horoskopZnamení čínského horoskopu

Znamení čínského horoskopu (čínský zvěrokruh)

Tygr - Znamení čínského horoskopu (čínský zvěrokruh)

Znamení Tygra

Tygr neunikne pozornosti v žádném prostředí. Nepodřizuje se, je vznětlivý a vzpurný. Vždy je připravený na boj. Jeho přirozená autorita mu dodává prestiž. Vždy dosáhne poslušnosti druhých, ale sobě poroučet nenechá. Je zvyklý, že se mu každý prostě podřídí a nikdo se neodváží odporovat. Tygří divokost a vrozené vůdcovství ovšem přináší tomuto znamení i kladné stránky. S nezkrotnou bojovností se Tygr pouští do úkolů či výzev a obětuje se pro věc, i kdyby to mělo skončit jeho vyčerpáním, či v krajním případě smrtí. S tímto znamením se dále pojí bezstarostnost, vnitřní neklid a příliš silné emoce.

Tygr vždy bojuje a vždy má proti komu. Nemusí to být jen konkrétní nepřátelé. Co třeba bezpráví, pořádek, zákony? Když Tygr velí k útoku, je třeba se mít na pozoru, i když nejsme cílem jeho silných svalů. Patříme-li mezi Tygrovy přátele, je potřeba důkladně rozmyslet, jestli Tygra v jeho bitvě následovat, či se pro jistotu držet stranou. Jeho odvaha je nespoutaná a hraničí s lehkovážností. Ne každá bitva se dá vyhrát, ale vykládejte to Tygrovi!

Život lidí ve znamení Tygra je protkán výjimečnými událostmi a nečekanými situacemi, o vzrušení okolo si Tygr přímo říká. Tygr nepozná nudu a jeho život nebude nikdy klidný. Podobné je to i v partnerských vztazích, kde Tygři prožívají četná milostná dobrodružství. Tygr je schopný velké lásky, je citlivý a jemný. Málokdy ale v lásce najde své štěstí, protože vášnivý je až příliš. Ideálním partnerem Tygra je ten, který mu dokáže poradit a naslouchat mu. V lásce je třeba, aby si Tygr nejprve rozmyslel riziko a zvážil, zda bojovat o protějšek skutečně za každou cenu. Mírná rada a trpělivost na Tygra platí jako jediné.

Lidé ve znamení Tygra milují pohyb a odvahu. Proto se v životě nejlépe uplatní v situacích, které vyžadují mimořádnou bojovnost a nasazení. Generálové či vojáci z povolání, výzkumníci, odvážní podnikatelé, špičkoví závodníci, to vše je doménou Tygrů. Jsou to i skvělí organizátoři a vůdci projektů či nadací.

Nezapomínejme, že Tygrům nelze velet ani poroučet. Jsou ale zranitelní ve své pýše. I malá výtka či posměšek může jejich pečlivě uhlazený a okázalý zevnějšek narušit. Domýšlivost či umíněnost jsou totiž také součástí charakteru znamení Tygra. Raději si na Tygra dávejme pozor: obdivujme jej, ale pro jistotu z povzdálí.


Berta – Výklad karet, Práce s kyvadlem

Změní se brzy život k lepšímu? Nevíte si rady? Toužíte po lásce?
Karty a hvězdy společně pomohou najít odpověď!


Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna,
P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz