HoroskopyČínský horoskopZnamení čínského horoskopu

Znamení čínského horoskopu (čínský zvěrokruh)

Vepř - Znamení čínského horoskopu (čínský zvěrokruh)

Znamení Vepře

Znamení Vepře je nejčestnějším a nejsvědomitějším ze všech dvanácti zvířat čínského zvěrokruhu. Pravda je pro Vepře zákon, lež se mu příčí, a také proto lidé narození v tomto znamení neumějí lhát a neumějí pochopit, proč se druzí přetvařují. Vepři jsou poctiví, svědomití, upřímní a zdvořilí. Svojí otevřeností si získají prakticky každého, mají ale sklon k naivitě a často nejsou schopni rozeznat jízlivost či neupřímnost.

Důležitou součástí Vepře je také jeho nerozhodnost. Vepř potřebuje opravdu hodně času, aby si věc dobře promyslel a probral ji ze všech stran. Ani jeho značná inteligence mu rozhodování neulehčí. Pokud se ale Vepř pro něco rozhodne, stojí pevně na své cestě a trvá na vyřešení situace až do samého konce. K tomu můžou napomoci i kompromisy, kterých jsou Vepři na rozdíl od některých jiných znamení schopni.

Vepř je vtipný a veselý společník. Není sice špičkovým řečníkem, ale když už promluví, získá si pozornost. Umí skvěle vyprávět vtipy a veselé příhody. Je sečtělý, i když spíš namátkově. Zná něco odtud, něco odtamtud a má dar svoje letmé znalosti zajímavě propojit a především sdělit. Ale na večírku to tolik nevadí, hlavně, že se společnost baví. A právě veselé společenské aktivity jsou doménou Vepře. Má rád společnost, dobré jídlo, ženy, tanec i hudbu, a především - miluje smích. Vepři také holdují společenské zábavě typu rulety nebo výherních automatů či hazardních her. Tato záliba ovšem nesmí přerůst únosnou mez, jinak se Vepři může stát z doposud šťastného života doslova peklo.

Lidé ve znamení Vepře nepatří mezi bojovníky a vůdce kolektivu. Umí ale posbírat řadu znalostí a předávat je tam, kde je třeba. Proto také Vepř často bývá členem různých kroužků či zájmových klubů, kde je svojí aktivitou a nadšením nepřehlédnutelný. Naštěstí pro vedoucí těchto klubů není Vepř tím, kdo by se dral na hlavní pozici. Vepř netouží po obdivu či zodpovědnosti, smysl jeho života je v aktivitě, zábavě a radosti.

Vepř je skvělý hostitel a rád obdarovává druhé dárky či veselými překvapeními. A k tomu má Vepř i osudové předpoklady - Vepři mají štěstí s penězi, často bývají obdarováni z nečekaných stran a o své peníze a statky se neváhají podělit. Proč také ne, když s penězi je tolik legrace!

Další dobrou vlastností Vepře je schopnost naslouchat druhým. S partnerskými problémy dokáže zacházet nadmíru citlivě a psychologicky. Umí projevit svoji lásku a ukázat, že je schopen trvalého vztahu a že pro něj obětuje mnohé. Jiná znamení čínského zvěrokruhu mají přátel desítky, ale Vepř je po celý život věrný jen těm, které zná už od dětství. Pokud se tedy spřátelíte s někým ve znamení Vepře už ve školce, je pravděpodobné, že ve stáří budete společně krmit labutě u řeky a úskalím života se společně zeširoka zasmějete.


Venuše – Výklad karet, Astrologie, Numerologie

Změní se brzy život k lepšímu? Nevíte si rady? Toužíte po lásce?
Karty a hvězdy společně pomohou najít odpověď!


Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna,
P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz