HoroskopyČínský horoskopZnamení čínského horoskopu

Znamení čínského horoskopu (čínský zvěrokruh)

Zajíc - Znamení čínského horoskopu (čínský zvěrokruh)

Znamení Zajíce

Toto znamení čínského zvěrokruhu patří mezi nejcitlivější ze všech dvanácti. Už jen představa dlouhých uší tohoto zvířete předurčuje znamení Zajíce k opatrnosti a bdělosti, což ovšem může vést někdy i ke zpátečnictví. Zajíc tvoří protipól nejaktivnějším znamením zvěrokruhu, a to zcela v souladu s filozofií jin a jang. Zajíc svou citlivostí vyvažuje napětí okolního společnosti. A když se něco nedaří, uteče - vždyť je k tomu dobře vybaven. Anebo zvažuje, pozoruje, naslouchá a zůstává nenápadný.

Lidé narození ve znamení Zajíce mají mnoho dobrých vlastností. Život ve společnosti jim přináší radost a rozptýlení a v neposlední řadě také bezpečí. Zajíc se prostě mezi ostatními cítí dobře. Je rozeným vypravěčem. Spíše než fakta nebo encyklopedické znalosti probírá okolní dění, novinky v módě či společnosti, ale jeho doménou je jídlo a stravování. O něm dokáže Zajíc povídat hodiny. Naopak jsou Zajíci i vděčnými a dlouhodobými posluchači. Naslouchají, ale nehodnotí, což například Hadi nebo Draci ve své povaze nemají.

I Zajíci se dobře starají o to, jak vypadat. Nejsou okázalí, ale spíše decentní a nenápadní. Ženy narozené ve znamení Zajíce mají velkou oblibu ve špercích a doplňcích oblečení či obuvi. Právě s tímto znamením se nejvíce setkáme v bižuteriích a klenotnictvích, nebo v prodejnách ozdůbek či domácích drobností.

Mít za partnera Zajíce je výhra. Jeho domov je pro něj vše, pro rodinný klid dokáže obětovat mnohé, třeba i změnit práci nebo prodat majetek po předcích. Zajíc je totiž přátelský a přející a nemá problém s rozdávání sebe sama. A když je potřeba, přispěje i zbožím ze svých zásob či penězi. Zajíc s nimi totiž zachází velmi otevřeně, a přesto netrpí nedostatkem. Má tolik životní energie a síly, že si rychle dokáže obstarat nové zdroje. Domácnosti lidí ve znamení Zajíce patří k těm nejmilejším a nejútulnějším domovům, jaké v životě navštívíte. A má-li k dispozici i zahradu či pozemek, budete se divit, co dokáže Zajíc vykouzlit na malém kousku zeleně. Příroda a kontakt s ní jsou pro Zajíce velmi důležité.

Toužíte-li po klidném a spokojeném životě, není lepší znamení, než právě Zajíc. Změnit datum narození však nelze, takže pokud k Zajícům nepatříte, váš život se bude ubírat jinými cestami a směry. Zajícům proto jejich pohodový život přejme. Příležitosti, které Zajíc nechává plynout kolem, totiž můžou padnou právě na nás.


Anežka – Výklad karet, Čtení z kávové sedliny, Čakry, Práce s energií

Změní se brzy život k lepšímu? Nevíte si rady? Toužíte po lásce?
Karty a hvězdy společně pomohou najít odpověď!


Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna,
P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz